605 209 869 / 605 209 870
Facebook

O nás

Vážení zákazníci,      
vítáme Vás na  mých internetových stránkách zabývající se chovem Malinois a i výcvikem služebních a společenských psů a to Francouzský Buldoček a Yorkšírský teriér.

Naše chovatelská stanice byla založena roku 1983. Zabývá se chovem služebních plemen –

 Zabýváme se hlavně plemenem Belgický ovčák malinois máme v chovné stanici 2 chovné feny Archie z Lounského chovu a Farrah Extra Temperament více o našich malinois najdete na odkazu :Naši psi -Malinois . Dále jsme měli jako první chovnou fenku -Malinois matku Fly Campo .Od Fly Campo jsme měli náš první odchov malinois a to Archie z Lounského chovu ,kterou jsme si nechali jako pokračovatelku chovu Archie z Lounského chovu se narodila naší první fence malinois Fly ,kterou jsme začínal v roce 1992 s chovem malinois . Malinois Fly Campo  nás opustila do psího nebe dne 23.5.2012 ve věku 14 let . Naše chovná narozená fena 20.8.2004 Archie z Lounského chovu má za otce Airo Happy Arenda 4x úč. MR FCI, 4x úč. MR BO, 3x úč. MS BO 206, 2007, 2008, 1x úč. MS FCI – a její matkou je Fly Campo VEDE KREV její otec je URS von Löwenfels a matka FIGIE Korzár dále COOKIE du Colombophile, G´VITOU des Deux Pottois ,ELGOS du Chemin des Plaines ,MATCH des Deux Pottois a Mistr světa družstev Torino 2007,1x náhr. na MS FCI 2008,1x náhr. na MS BO 2009 ZÁVODY-4xCACT,5x res.CACT Výstavy -Krajský vítěz,CAC, CACIB

Dále z plemene malinois jsme vlastnily 1 mladou chovnou  fenu malinois Ebony Extra Temperament měla pouze 1 vrh a to vrh „F“ .O Ebony Extra Temperament jsme tragicky přišli v roce  září 2012 a pak dále já vlastním mladou chovnou fenu  Farrah Extra Temperament zkoušky ZM,ZVV1,ZPO1,ZPS1,BH,FPr1,IPO-V,IPO1,a připravuje se na další zkoušky a i závodí a vyhrála 3 závody ze 4 ,které absolvovala Farrah Extra Temperamen  vede čistě zahraniční krev a to po svých rodičích ,kteří se účastnili mistrovství světa 2009 a 2010 .A také její rodiče Farrah  jsou mistři republiky Rakouska a Německa ve výkonu IPO 3

 Mladí chovný  náš  pes a fena Malinois po Archie z Lounského chovu a Yannik Bonum Bono ( Německo ) oba splnily bonitaci v Sezemicích dne 27.10.2013 , kterou absolvovaly Honey a Hero z Lounského chovu v  nejnižším mladém  věku a to v 16 měsících života .

s  dcerou Andrejkou ,která  má  mladou chovnou fenu malinois Honey z Lounského chovu – narozenou 8.6.2012 RTG 0/0 a DKL 0/0 a  páteř spondylóza  neg. 0 s posudkem  typická dle standartu chrup úplný nůžkový,pohybová mechanika lehká a pružná i prostorná ,typ standartní ,pohlavní výraz vyjádřen správně kondice pracovní povaha vyrovnaná a temperamentní dále hravá a přátelská Honey je po naší chovné již seniorce  fence  Archie z Lounského chovu a Yannikovi Bonum Bono (Německo) .

Dále v naší chovné stanici malinois působí chovný pes co si ho sám cvičí a i uchovnil  můj syn Radek Kahula mladší a to je  Hero z Lounského chovu  narozenou 8.6.2012 RTG 0/0 a DKL 0/0 a  páteř spondylóza  neg. 0 bonitační´kód 5555/P s posudkem  typický dle standartu chrup úplný nůžkový,pohybová mechanika lehká a pružná i prostorná ,typ standartní ,pohlavní výraz vyjádřen správně kondice pracovní povaha vyrovnaná a temperamentní dále hravá a přátelská  a také je po naší chovné fence seniorce   Archie z Lounského chovu a Yannikovi Bonum Bono (Německo)oba mladí psi pochází zahraničního krytí  uskutečněném v Německu ,které jsme udělali naposled s Archie , jelikož je už Archie naší seniorkou od léta 2012.  Honey z Lounského chovu  cvičí s ní moje dcera Andrejka  Kahulová,která je i majitelkou Honey z Lounského chovu a chovat  s ní bude na moji chovnou stanici z Lounského chovu . Více o těchto nově uchovněných  malinois psech najdete na mých stránkách v odkazu Naši psi malinois a v odchovech malinois  nebo v nabídce krycích psů  .

Německé ovčáky již nemáme v chovné stanici a nechováme.Dříve jsem vlastnily 2 chovné feny jménem Hannah ze Stříbrného Kamene s kterou jsem splnil tito zkoušky ZM,ZVV2,Fpr3,IPO3,VPG 2 a uchovnil s kódem 5JQ1 / P výstava výborná její potomci jsou např.Fox z Lounského chovu a Dax z Lounského chovu a Dark z Lounského chovu působí u zachrané brigády ČR dále  jsme měli i Keisa z Morisvillu. A také  fenu Finni z údolí Úpy čistě německým původem po obou rodičích v celém rodokmenu ,kterou má teď od nás Petr Vlček .

Dále chováme společenské plemena a to Francouzského buldočka vlastníme pouze 1 chovnou fenku jménem Aira Canabis Bull a vlastníme pouze 1 chovného psa kterého nabízíme i ke krytí dává nádherná štěňátka jmenuje se  Foggy Marso Bull jeho tituly-Národní vítěz ,BOB Klubový vítěz, CAC ,NATIONAL WINNER 1× jeho matka je Ch. Dela Efbuld Brod Champion CZ a jeho otec je Hemont Čmoudovo Srdce CAC 4×CAC r. 6×CACIB 1×
a měli jsme i fenku Celestýnku z Lounského chovu,které byla prodána v roce 2012 její matka je  Aira Canabis Bull a otci dovezeným pejskem ze zahraničí Slovinsko Gauis Potala Dalajlamajeho úspěchy jsou BOB Francie,nominace CRUFT´s 2008,CACIB Monte Negro,Bytom NV (PL)V1 CWC nejlepší pes v rase,3* CAJC,Polský junior šampion,Interchampion,Kavkazský šampion,Gruzijský šampion,Šampion Azerbajdžánu,Bulharský šampion,Grand šampion Bulharska,Balkánský šampion,Grand šampion Slovenska,2* Klubový šampion,Polský šampion,Slovenský šampion,Český šampion,Srbský šampion,šampion Monte Negra,9* BOB,6*CACIB,5*res.CACIB,7*CWC,19* CAC,2* Národní vítěz,2*vítěz Slovenska,17.10.2010 Národní výstava psů ZABRZE POLSKO -p.Wanda Kowalska-třída šampionů-V1CWC,26.6.2010-Světová výstava Herning ,Dánsko – výborný (účast 28 psů ve třídě šampionů) a měli jsme dříve chovnou fenku Maira Srdce Evropy ,kterou již taky nemáme byla prodaná také v roce 2012.

Dále plemeno yorkshirských teriérů u tohoto plemena vlastníme pouze 1 chovného psa kterého nabízíme i na krytí tento rok 2013 je mu již 8 let ,ale pořád je super kondici jmenuje se Harley Hekaba je to syn importovaného psa CH. PRECIOUS LEE OF PADAWI’S interchampiona z Německa dále máme 2 chovné feny  a narozenou v roce 2005 seniorku Niky Rabadi  a druhá fenka je chovná  fena narozená v roce 2008 Billy fromThe Golden Morning její matka Xena Hais Ještídek má úspěchy 2008 ČR Klubový šampion a její otec je Laxter Limelight Joreta 2007-2009 ČR Klubový junior šampion a Klubový šampion

Plemeno anglických mastiff již nechováme a i žádneho představitele tohoto psa nemáme v naší chovné stanici již po umrtí naší chovné feny Kréty pod Slováckým nebem žádného anglického mastifa.